Ubytovanie Palatín

Ponúkame Vám ubytovanie v nových priestoroch zrekonštruovaného mešťanského domu priamo na námestí obce Čachtice. Od nás to máte na skok k zrekonštruovanému hradu Alžbety Báthory. Jej históriou dýcha taktiež iba zopár metrov vzdialené múzeum a celé historické centrum obce ktorého súčasťou sa stanete aj Vy.

http://www.ubytovaniepalatin.eu

Ubytovanie u Kamila

Ponúkame ubytovanie v novopostavenom objekte. Všetky izby sú vkusne zariadené s príslušenstvom. Pre hostí je pod ubytovacími priestormi k dispozícii príjemná kaviareň a tiež možnosť posedenia na krytej terase. Ubytovanie sa nachádza len 300 m od centra obce Čachtice.
http://ubytovaniecachtice.sk

“Pivnička pod Čachtickým hradom”

Nachádza sa na ceste z Čachtického hradu – tretí dom
V našej štýlovej pivničke je možnosť usporiadať rôzne spoločenské akcie: firemné, rodinné oslavy, svadby a iné. Kapacita našej pivničky je cca 50 miest s možnosťou ubytovania v piatich apartmánoch.
Na letnej terase ponúkame gazdovské špeciality, domácu kuchyňu (bryndzové halušky, grilované kolená, rebrá, kačacie stehná…)  a kvalitné občerstvenie, s možnosťou objednať na určitú hodinu na tel.č. 0903 720 139, bližšie informácie nájdete na www.pivnickapodcachtickymhradom.sk

Ubytovanie NA DOLINE

Ubytovanie v pokojnej časti obce smerom k Čachtickému podzemiu /oproti Pivničnému hospodárstvu PD Čachtice/.
Ponúkame krátkodobé i dlhodobé ubytovanie v 3-4 lôžkových izbách,alebo apartmáne s celkovou kapacitou 19 miest.Parkovanie priamo pred objektom
Kontakt: 0905203723
sk_SK